• +48 600 389 440
  • geodeta-koszalin@wp.pl
  • ul. Podlaska 14, Koszalin

Pomagamy

 

Można na nas liczyć!

 

Firma Usługi Geodezyjne Roman Płoski na przestrzeni lat włączała się do różnych akcji społecznych. Jako firma jesteśmy wyczuleni na niesienie pomocy najbardziej potrzebującym i bierzemy udział w różnych inicjatywach.

Projekty, w których bierzemy lub braliśmy udział, to między innymi:

Nie tylko pomagamy potrzebującym, również wspieramy rozwijanie pasji!

„Miło mi poinformować, że do drużyny wspierającej mnie w przygotowaniach do walki na DWM FIGHT NIGHT 2 dołącz Roman Płoski, czyli ekipa Usługi Geodezyjne Roman Płoski . Dziekuję bardzo za MEGA WSPARCIE i zakup sprzętu sportowego. ”   

 

Maciek Ciastek Pasternak

 

Małe gesty, wielka pomoc. Marek Łagocki i Roman Płoski z niespodzianką dla „Ikara”

W świecie pełnym niepewności i szybkiego tempa życia, czasem to gesty niewielkiej wielkości sprawiają największą różnicę w życiu ludzi. Marek Łagocki, redaktor, i Roman Płoski, geodeta po raz kolejny wywołali uśmiech na twarzy swoimi działaniami.

 

Niedawno, w ramach swojej noworocznej inicjatywy, mężczyźni przekazali atestowane pojemniki do łóżek medycznych dla Hospicjum w Koszalinie, co miało ogromne znaczenie dla pacjentów korzystających z tej opieki. Wartość tego gestu, choć mierzona w pieniądzach, nie sposób oszacować w kategoriach materialnych, gdyż dla osób cierpiących, troska i wsparcie są bezcenne.

 

Wsparcie dla pacjentów Hospicjum. Pomoże ulżyć w cierpieniu

Wiele razy to gesty niewielkiej wielkości czynią największą różnicę w życiu ludzi. Na początku tygodnia redaktor Marek Łagocki i geodeta Roman Płoski udowodnili tę zasadę, przynosząc uśmiech na twarze pacjentów Hospicjum im. św. Maksymiliana Kolbego w Koszalinie.

 

W ramach noworocznej niespodzianki mężczyźni podarowali atestowane pojemniki do łóżek medycznych. To miejsce, gdzie można umieścić okulary, telefon, kubeczek – rzeczy, które w czasach choroby mogą mieć ogromne znaczenie dla komfortu i poczucia normalności. Przekazali także chusteczki nawilżane, które, choć pozornie drobne, mogą stać się niewyczerpanym źródłem ulgi i komfortu dla pacjentów.

 

Wsparcie dla schroniska.
Wspólne działania przedsiębiorców.

Schronisko „Leśny Zakątek” każdej zimy apeluje o wsparcie, a odpowiedzią na ich apel były nie tylko słowa, ale przede wszystkim konkretne działania.

 

 

Geodeta Roman Płoski wspólnie z Markiem Łagocki, redaktorem naczelnym KoszalinInfo.pl postanowili podjąć wspólne działania, reagując na potrzeby schroniska dla bezdomnych zwierząt w Koszalinie. Ich zaangażowanie poszło znacznie dalej niż tylko wyraz solidarności – przekazali niezbędne artykuły, które pomogą choć w małym stopniu poprawić warunki życia podopiecznych „Leśnego Zakątka”.

W ramach swojego zaangażowania, obaj mężczyźni dostarczyli w środę do schroniska zarówno żwirek, niezbędny do utrzymania czystości w kociej przestrzeni, jak i karmę, aby zapewnić podopiecznym pełnowartościowe posiłki. Ich wspólne działania stanowią inspirujący przykład, jak mieszkańcy mogą wpływać na poprawę warunków życia zwierząt bezdomnych.